Kancelaria Prawna Leszek Krupanek

Wypadek i co dalej?

Sprawdź jakie świadczenia należą się osobom poszkodowanym w wypadkach oraz ich bliskim.

Osoba poszkodowana w wypadku komunikacyjnym w sposób przez siebie niezawiniony doznaje krzywdy polegającej na cierpieniu fizycznym, stresie, obawie o swoją przyszłość, a nawet o los najbliższych.

Zostaje ona również pozbawiona możliwości realizacji swoich życiowych planów, wypełniania swoich obowiązków, prowadzenia dotychczasowego życia osobistego, zawodowego itp.

Nie można tego przeliczyć na pieniądze, gdyż żadna kwota nie zrekompensuje cierpienia, straconych szans, utraty wspólnych chwil z bliskimi oraz niezrealizowanych marzeń. Nie oznacza to, że osoba poszkodowana nie powinna otrzymać od sprawcy określonego odszkodowania powypadkowego, które choćby częściowo pomogłoby jej ponownie zaistnieć w życiu zawodowym, a poprzez poprawienie komfortu życia również dać szansę na powrót do równowagi po traumatycznych przeżyciach.
Osobie poszkodowanej w wypadku komunikacyjnym przysługuje roszczenie (odszkodowanie powypadkowe) w stosunku do sprawcy wypadku (lub jego ubezpieczyciela) obejmujące świadczenia za:

Reasumując, jeśli jesteś osobą poszkodowaną w wypadku komunikacyjnym – walcz o to, co ci się należy. Zajmujemy się również sprawami wypadków przy pracy i odszkodowaniami z nimi związanymi.

Masz problemy, ale nie możesz się z nikim skonsultować?
My rozwiążemy Twój problem

Zadzwoń
(+48) 32 253-02-45
(+48) 731 13 13 13